Depilační set

Kód: MAX-03143
625 Kč 516,53 Kč bez DPH
Skladem

Set na depilaci obsahuje ohřívač vosku, špachtle, depilační papírky a plechovku cukrové pasty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohřívač vhodný k ohřívání vosků na depilaci v plechovkách. Díky termostatu ohřívač udržuje stálou teplotu vosku.

Sada obsahuje:
Ohřívač vosku
vosk 500g
10x špachtle
50x depilační pásky

Jak na depilaci:
Přístroj položte na rovný povrch. Zapojte napájecí kabel do zástrčky a zkontrolujte zda se rozsvítí zelené světlo. Kontrolka indikuje, že se přístroj zahřívá. Umístěte nádobu obsahující vosk 400ml v příslušném poháru. Pro rychlé rozehřátí vosku otočte termostat (kolečko) na maximální teplotu, po dobu asi 25 minut, pak otočte termostat na požadovanou teplotu, aby byla zachována správná hustota výrobku obsaženého v nádobě.Doba ohřevu vosku se může lišit 25-35 min. Červené světlo zhasne, když vosk dosáhne požadované teploty.

Po 25 až 35 minutách, můžete přistoupit k depilaci. Pro odmaštění pokožky a nadzvednutí chloupků aplikujte na pokožku předdepilační přípravek a osušte pokožku. Vosk zahřátý na optimální teplotu rovnoměrně naneste pomocí špachtle ve směru růstu chloupků. Depilační papírek nalepte ve stejném směru. Rychlým tahem strhněte depilační proužek z pokožky proti směru růstu chloupků. Po depilaci ošetřete pokožku podepilačním přípravkem.

5
2x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 20.7.2021
zcela dostačující, děkuji
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.